Szybkie i smaczne przepisy śniadaniowe

Komu chce się jeść śniadanie, gdy jest bardzo zajęty? Mamy więc dla Ciebie specjalny przepis na szybkie i pyszne śniadanie.

Muffiny

Muffiny są łatwe do zrobienia, a do tego zdrowe. Wszystko, czego potrzebujesz, to miska i blender. Najpierw włóż do blendera 1 szklankę płatków owsianych. Następnie dodaj do miski 1 szklankę mleka i dobrze wymieszaj. Dodaj suche składniki (mąkę, cukier, proszek do pieczenia, sól) i dobrze je wymieszaj. Na środku zrobić wgłębienie i dodać mokre składniki (masło, jajka, olej). Teraz dodaj masę do studni, zrób mały otwór w środku i uformuj z niej kulę.

Naleśniki

Są bardzo łatwe do zrobienia i szybkie w przygotowaniu. Najpierw weź miskę i wsyp do niej 2 szklanki mąki. Następnie dodaj do miski 2 jajka i 3 łyżki mleka i dobrze je wymieszaj. Następnie dodaj do masy sodę oczyszczoną i sól. Jeśli chcesz, możesz dodać do niej esencję waniliową. Gdy masa będzie gotowa, wylej ją na patelnię i uformuj okrąg.

Płatki owsiane

Aby przygotować owsiankę, nie musisz robić nic specjalnego. Wystarczy wsypać do garnka 1 szklankę płatków owsianych i dodać 3 szklanki wody. Wymieszaj mieszankę i gotuj ją przez 6-7 minut.

Wnioski:

Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten szybki i pyszny przepis na śniadanie. Zacznij więc dzień od zrobienia tych babeczek i naleśników i zjedz pyszne śniadanie.