Najlepsze przepisy na gorące dni

Gorące dni to najgorsze dni, nie tylko z powodu upału, ale także z powodu głodu. Sprawia to, że stajemy się rozdrażnieni i bardzo trudno jest nam coś zjeść.

Musimy dbać o nawodnienie organizmu, aby uniknąć odwodnienia. Nawodnienie organizmu to najlepsze rozwiązanie problemu upałów. Można pić więcej wody lub mniej wody, w zależności od pogody. Pomoże to także w utracie wagi.

Oto kilka przepisów, które sprawią, że Twój obiad będzie smaczniejszy i bardziej smakowity.

Chrupiący kurczak

Składniki:

Pierś z kurczaka

Cebula

Zielone chili

Sól

Cukier

Czosnek w proszku

Olej

Sposób przygotowania:

Posiekaj cebulę, zielone chili i czosnek. Dodaj sól i cukier do tej mieszanki i zrób z niej pastę. Następnie dodaj czosnek i chili w proszku do tej mieszanki i odstaw na bok. Teraz pokrój pierś z kurczaka na małe kawałki i odłóż na bok. Rozgrzać patelnię z olejem i usmażyć kurczaka z tą pastą. Po usmażeniu, skropić wodą i gotować kurczaka, aż stanie się chrupiący.

Makaron z tuńczykiem

Składniki:

Makaron

Tuńczyk

Oliwa z oliwek

Pomidory

Czosnek

Sól

Pieprz

Sposób przygotowania:

Ugotuj makaron we wrzącej wodzie i odłóż go na bok. Teraz rozgrzej patelnię z oliwą z oliwek i podsmaż czosnek. Dodaj tuńczyka i smaż go przez 2 minuty. Następnie dodaj pomidory, sól i pieprz i dobrze wymieszaj. Dodać do tego ugotowany makaron i gotować przez 5 minut.

Kotlet schabowy z brokułami

Składniki:

Brokuły

Kotlet schabowy

Oliwa z oliwek

Sól

Pieprz

Sposób przygotowania:

Oczyść brokuły i pokrój je na małe kawałki. Rozgrzać patelnię z oliwą z oliwek, dodać kotlet schabowy i smażyć go przez 2 minuty. Następnie dodać brokuły i smażyć przez 5 minut.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł na temat “Najlepszych przepisów na gorące dni”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o którymś z przepisów, skomentuj go poniżej.