Najlepsze aplikacje do ćwiczeń podczas podróży

Wszyscy wiemy, że podróżowanie jest przyjemne i relaksujące, ale kiedy podróżujemy, zapominamy o ćwiczeniach. To jest powód, dla którego waga spada, a czasami jesteśmy leniwi, aby ćwiczyć.

Istnieje tak wiele aplikacji dostępnych dla systemu Android, które mogą pomóc nam ćwiczyć podczas podróży. Zobaczmy najlepsze z nich.

Workout Band

Opaska treningowa to niesamowita aplikacja dla tych, którzy nie mają dostępu do siłowni. Najlepsze w tej aplikacji jest to, że pomaga ona użytkownikom ćwiczyć, kiedy i gdziekolwiek chcą. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację na swój telefon komórkowy i wybrać ćwiczenia, które chcesz wykonywać.

Workout Band oferuje ponad 80 ćwiczeń, które są bardzo łatwe do nauczenia i wykonania. Wystarczy dotknąć telefonu, a aplikacja poprowadzi Cię krok po kroku.

Jedną z najlepszych cech aplikacji jest to, że możesz regulować opór zgodnie z własnymi upodobaniami. Nie musisz się martwić o swój telefon, ponieważ nie ulegnie on uszkodzeniu, gdyż jest wykonany z gumy.

Fitness Tracker

Jeśli nie masz partnera do ćwiczeń, Fitness Tracker będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Możesz łatwo śledzić swoje ćwiczenia i zapisywać postępy. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, a interfejs użytkownika jest bardzo atrakcyjny.

Posiada wbudowany skaner kodów kreskowych, który umożliwia skanowanie spożywanych produktów i dodawanie ich do aplikacji. Możesz łatwo śledzić swoje posiłki i zapisywać je w aplikacji.

Wystarczy zeskanować kod kreskowy żywności, a następnie wprowadzić szczegółowe informacje na jej temat, a aplikacja obliczy kalorie.

RunKeeper

Jest to jedna z najlepszych aplikacji do biegania dla androida. RunKeeper to aplikacja open-source, która działa na GPS i będzie automatycznie śledzić swoje biegi i pokazać mapę trasy. Będzie śledzić tempo i dystans.

Ta aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, a interfejs użytkownika jest bardzo atrakcyjny. Aplikacja ma bardzo ładny i czysty wygląd, który pozwoli Ci skupić się na treningach.

Udostępnia wiele przydatnych funkcji, takich jak:

– Śledzenie dystansu i tempa

– Wyświetlanie mapy trasy

– Znajdź najbliższą lokalizację

– Dzielenie się trasami z przyjaciółmi

– Dostosuj swój profil

– Otrzymuj powiadomienia o przyjeździe i wyjeździe.

Wnioski:

To były jedne z najlepszych aplikacji fitness dla Androida. Wypróbowałem wszystkie te aplikacje i są one naprawdę pomocne dla użytkowników, aby ćwiczyć podczas podróży. Wszystkie te aplikacje są darmowe i nie musisz za nie płacić. Możesz je wypróbować, a następnie podzielić się ze mną swoją opinią.