Mutant Mass czy Mass Extreme? – Działanie, Skład, Opinie

mutant mass czy mass extreme?

Obecnie na rynku istnieje wiele produktów na budowę masy mięśniowej. Mężczyźni poszukują rozwiązań, jednak często tracą i marnują pieniądze na odżywki, które nie działają. Warto zatem zastanowić się, który suplement diety na rozbudowę masy mięśniowej będzie najlepszym rozwiązaniem. Poniżej przedstawiono dwa produkty, Mutant Mass oraz Mass Extreme. Który okaże się lepszy?

Mutant Mass – Działanie

mutant massMutant Mass jest odżywką, która ma za zadanie dostarczyć organizmowi wielu składników budulcowych, które są niezbędne w całym procesie anabolicznym. Każda porcja tego produktu to około 100 kcal, trzeba zatem pamiętać, że mimo wszystko jest to aż połowa dziennego przeciętnego zapotrzebowania kalorycznego dla mężczyzn.
Produkt ten wspiera dzienny bilans energetyczny, sprawia, że w męskim organizmie pozostaje nadwyżka energetyczna, jakże niezbędna zarówno do prowadzenia odpowiedniego i efektywnego treningu, ale również potrzebna do budowy mięśni.
Mutant Mass pomaga więc budować mięśnie, a zarazem sprawia, że czujemy się silni i pełni energii.

Mutant Mass – Skład

Jeżeli natomiast chodzi o skład tego produktu, jest on bardzo rozbudowany. Ciężko tutaj wymienić wszystkie poszczególne składniki, niemniej jednak jest to spora dawka węglowodanów, które wchłaniają się całkiem szybko, jak i również oddziałują odpowiednio na męski organizm, który ma wykonać intensywny trening, a tym samym zwiększyć masę mięśniową.

Produkt ten zawiera również:

 • Maltodekstrynę – przyswajalna przez organizm ma niski indeks glikemiczny, dlatego wyróżnia się wysokim potencjałem anabolicznym, co jest niezmiernie istotne podczas treningu.
 • Monohydrat dekstrozy – czyli element, który pozwala zwiększyć siłę, a jednocześnie zwiększyć energię niezbędną podczas intensywnego wysiłku fizycznego;
 • Woskowa skrobia jęczmienna – sprawia ona, że dochodzi do uzupełnienia braków glikogenu.
 • Fruktoza jest to cukier prosty o dużym poziomie przyswajalności, dzięki któremu nie brakuje energii do ćwiczeń, a jednocześnie poziom energetyczny utrzymuje się na wysokim poziomie przez niemalże cały trening.
 • Białka, tłuszcze, olej kokosowy i słonecznikowy – jest ich bardzo wiele, wszystko mają swoje funkcje i cechują się wysoką przyswajalnością
 • Składniki dodatkowe.

Mass Extreme – Działanie

mass extremeDlaczego właśnie Mass Extreme może być jedną z lepszych opcji dla osób pragnących poprawić swoją sylwetkę i zwiększyć objętość swoich mięśni? Przede wszystkim produkt ten opiera się na nowoczesnej i innowacyjnej formule, która wspiera rozbudowę tkanki mięśniowej. Działa skutecznie i szybko, a co ważne, dodaje energii oraz pozwala zwiększyć intensywność treningu. Mężczyźni, którzy pragną wzbudzać ogólne zainteresowanie oraz szacunek, powinni sięgnąć właśnie po ten suplement diety. Produkt ten ponadto dodaje siły, a także zwiększa moc, dzięki czemu można wykonać więcej powtórzeń i nie być przy tym zmęczonym, jak zawsze.

Mass Extreme nr 1 w rankingu tabletek na masę mięśniową i wzrost testosteronu!

Mass Extreme – Skład

Jeżeli chodzi o skład tegoż suplementu diety, warto wspomnieć tutaj o kilku pozytywnie i skutecznie działających składnikach:

 • Wyciąg Fenugreek – dzięki niemu w męskim organizmie zwiększa się ilość komórek, które kolejno stanowią bazę do budowy mięśni.
 • Kwas GABA – pomaga on zwiększyć poziom wydzielania hormonu wzrostu, dzięki czemu mężczyźni mają więcej energii do ćwiczeń, a jednocześnie zwiększa się ich wydolność do działania.
 • Kwas DAA – zwiększa ilość testosteronu, dlatego trening jest prostszy, a do tego efektywniejszy.
 • Kwas PA – stymuluje sprawniejszy rozrost mięśni.
 • Wyciąg z korzenia Maca – dodaje energii, poprawia wytrzymałość organizmu podczas wysiłku fizycznego.
 • To jednak tylko część najważniejszych składników. Cała receptura jest możliwa do sprawdzenia na stronie producenta, czy na opakowaniu produktu.

Mutant Mass czy Mass Extreme?

Jeżeli wciąż nie podjąłeś decyzji na temat tego, który produkt warto wybrać, z pewnością powinieneś postawić właśnie na Mass Extreme!
Jego zaletami jest przede wszystkim efektywność w utrzymywaniu stałych efektów wzrostu mięśni, jak i również ich szybki przyrost.
Mass Extreme jest ponadto suplementem diety, który bardzo często polecają kulturyści, jak i osoby, które cieszą się świetną i wyrzeźbioną sylwetką.
Jeśli więc zastanawiasz się, czy Mutant Mass, czy może Mass Extreme będzie najlepszy, postaw a to drugie rozwiązanie. Z pewnością się nie zawiedziesz!